Grąžinimas

Atšaukimo teisė

Pagal Lietuvos įstatymus kokybiški žaislai nėra grąžinami, tačiau jei Jums nepatiks mūsų pristatyta prekė,  neišpakuotą iš žaislo pakuotės per dvi dienas išsiųsti registruotu paštu  ir Jums per 14 d. grąžinsime visus sumokėtus už prekę ir pristatymą pinigus.

Atšaukimo teisė negalioja:
prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
garso arba vaizdo įrašams arba programinei įrangai, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės,
laikraščiams, žurnalams ir kitai iliustruotai spaudai.
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.
Klientų aptarnavimo centras
Mob. tel. +370 67319433

El. paštas: parduotuve@lavi.lt
Apie prekes galite teirautis telefonu
nuo pirmadienio iki penktadienio 10 – 17 val.

© Visos teisės saugomos MB Eo commerce