Kaip užsisakyti?

LAVI.LT elektroninė parduotuvė internete veikia ištisą parą 7 dienas per savaitę, todėl taip patogu užsisakyti žaislus internetu (vadybininkai dirba tik darbo dienomis).
Esame Eshops sidabrinis narys – tai reiškia, kad pirkti pas mus galite drąsiai ir saugiai.

Užsisakyti galite:
tiesiog internetu mūsų žaislų parduotuvėje (taip patogiau).
Jei nepavyksta, rašykite elektroniniu paštu parduotuve@lavi.lt (jei pirmąkart perkate internetu drąsiai kreipkitės, padėsime).

Kaip pirkti?

Pasirinkę norimą prekę spauskite “Į krepšelį”
Susirinkę norimas prekes, viršutinėje geltonoje juostoje dešinėje rinkitės “Prekių krepšelis”

Krepšelyje matysite savo pasirinktas prekes.

Galite koreguoti jų kiekius, išimti nenorimas prekes. Matysite pristatymo kainą. Užsakymai virš 60 eurų siunčiami nemokamai.

Krepšelyje galite prisijungti arba suvesti savo duomenis tiesiogiai. Pildydami duomenis užpildykite visus žvaigždute pažymėtus laukelius, nepamirškite miesto, rajono, pašto kodo ir savo mobilaus telefono.

Jei perkate pagal dovanų kuponą, įrašykite jo numerį skyrelyje “Nuolaidos kodas”. Pastabose galite nurodyti ir kitus svarbius pageidavimus.
Jei Jums bus reikalinga sąskaita įmonei – suveskite įmonės duomenis. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas kitiems žmonėms ar kitu adresu – spauskite „Siųsti kitu adresu“.

Dešiniame šone matysite galimus pristatymo būdus – paštu (pigiau), paštomatu, per kurjerius (greičiau); ir mokėjimo būdą – tiesiogiai per Paysera suformuotą pavedimą el. bankininkyste (jei turite Paysera sąskaitą ir norite sumokėti iškart) ar pavedimu.

Nepamirškite uždėti „varnelių“, kad susipažinote su informacija ir taisyklėmis ir spauskite „Apmokėti“.
Paštu, paštomatu ar per kurjerius užsakymus išsiunčiame tik juos apmokėjus, jei norite apmokėti kurjeriui, rinkitės kurjeriui+grynais ar kortele.

Kaip mokėti pavedimu?

Gavėjas   MB “Eo commerce”
Įmonės kodas 306376304, PVM kodas LT100016181518

Sąskaitos numeris LT423500010016687545 , Paysera LT

Suma       (Jūsų užsakymo suma)
Įmokos kodas (nerašykite)
Mokėjimo paskirtis  Uzsakymas Lavi.lt nr (Jūsų užsakymo numeris)

Jei turite klausimų, galite į mus kreiptis telefonu 867319433
nuo pirmadienio iki penktadienio 9-17 val.

Jei ieškote kokios nors prekės, kuri tiktų prie LAVI.LT elektroninės žaislų parduotuvės asortimento ir niekaip jos nerandate, kreipkitės į mus – mes pabandysime tai išspręsti. Jei ieškote dovanos vaikui ir norėtumėte pasitarti, drąsiai kreipkitės – stengsimės patarti ir padėti. Mes siunčiame lavinimo patarimus užsisakiusiems naujienlaiškį, tačiau mielai konsultuojame ir kitais lavinimo klausimais, kurie neįrašyti mūsų kalendoriuke.

Rašykite mums adresu parduotuve@lavi.lt

Jūsų –  Lavi.lt

© Visos teisės saugomos MB Eo commerce