Prekių pristatymas

Pristatymo laikas?

Gavę Jūsų užsakymą, mes, žinoma, iškart jį apdorojame. Užsakytos ir apmokėtos prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas, jei nenurodytas kitas pristatymo terminas. Prieššventiniu laikotarpiu, kai turime daug siuntų, siuntimas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.

Jei šalia prekės nėra mygtuko “į krepšelį” (tuomet laukiame Jūsų pasiteiravimų ir informuosime apie pristatymo terminus). Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.
Jei dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siunta vėluos, nedelsiant Jums pranešime.
Užsakymo eigą galite stebėti prisijungę prie savo paskyros (“Užsakymai”)

Kaip pristatomos mūsų prekės?

Mūsų siūlomi žaislai, knygos ir lavinimo priemonės išsiunčiami paštu, paštomatu arba per kurjerius.

Prekes (arba jų rinkinį), kurių vertė viršija 60 EUR (pažiūrėkite, ar šiuo metu nėra akcijos), visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. 

Registruotu paštu, paštomatu ir per kurjerius išsiunčiame tik apmokėtus užsakymus.
Nemokamas pristatymas siunčiant šiuo būdu – nuo 62,00 EUR.
Kurjeriai pristato siuntas kitą parą nuo išsiuntimo darbo laiku, todėl šį būdą rinkitės, jei nurodytu adresu nuolat kas nors būna (galite nurodyti ir savo darbovietės adresą). Paštomatais siuntos pristatomos per 1-3 d.d. nuo išsiuntimo. “Lietuvos pašto” darbuotojai didesnių siuntų nenešioja, bet Jūsų pašto dėžutėje palieka pranešimą apie siuntinį. Jei praėjus 2-3 d.d. (prieššventiniu laikotarpiu – 5-7 d.d.) po išsiuntimo siuntinio lapelio negavote, patikrinkite, ar jis nėra pasimetęs tarp laikraščių; kreipkitės į Jums priklausantį paštą. Dėl siuntos numerio visuomet galite kreiptis į mus, nes siunčiame tik registruotu paštu.

Pristatymo išlaidos?

Prekes (arba jų rinkinį), kurių vertė viršija 60 EUR, pristatome nemokamai.
Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti mūsų parduotuvėje.
Mokant kurjeriui nemokamai pristatome nuo 62,00 EUR.

Tikslias prekių pristatymo kainas matysite prisijungę prie savo krepšelio, prieš patvirtinant užsakymą pagal pasirinktą siuntimo būdą ir prekių svorį. Neprisijungę matysite tik apytikslę pristatymo kainą. Minimali suma už pristatymą per Lietuvos paštą – 1,45 EUR, paštomatu – 2,65 EUR, per kurjerius – 3,80 EUR.

Svarbi nuoroda

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju mes, žinoma, atlyginame visus nuostolius.

Prašome atkreipti dėmesį ir laikytis tokios tvarkos:
Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir Lavi.lt. Jei norėtumėte prekę grąžinti, prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu arba telefonu.

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

© Visos teisės saugomos MB Eo commerce