Informacija klientui

Pardavėjo tapatybė ir adresas

Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su MB ”Eo commerce” el. parduotuve LAVI.LT (LAVINANTYS.LT), atstovaujama direktorės Olesios Černych. Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus ir Taisyklės.

Užsakymas

Susiradę pageidaujamą produktą (žaislą, knygą), tiesiog spauskite mygtuką [Į KREPŠELĮ] ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką [PREKIŲ KREPŠELIS], galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę RAUDONĄ KRYŽIUKĄ, bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, įveskite asmeninius duomenis ir pasirinkite mokėjimo būdą bei patvirtinkite, kad susipažinote su kliento informacija. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką [APMOKĖTI], užbaigti užsakymą.

Sutarties sudarymas
Paspaudę mygtuką “APMOKĖTI”, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas.

Priėjimas prie sutarties teksto
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Užsakymai.

Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos (t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% ar 9% (knygoms) dydžio pridėtinės vertės mokestis, jei esame PVM mokėtojai). Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.

Pristatymo išlaidos
Jei užsakytų prekių vertė viršys 60 EUR , visas prekes Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti Lavi.lt elektroninėje parduotuvėje!

Siuntimo išlaidos nurodytos pagal Venipak, LP Express ir Lietuvos pašto įkainius.
Standartiniai pristatymo būdai:

Pristatymas Lietuvoje – kurjeriai, LP Express paštomatai, Lietuvos paštas.
Nemokamas pristatymas perkant už daugiau nei 60 EUR (stebėkite, ar nėra akcijos) . Mokant grynais ar kortele kurjeriui nemokamas pristatymas nuo 62,00 EUR .

Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas pavedimu, Paysera  tiesiogiai. Taip pat grynais kurjeriui ar kortele (iš anksto pasirinkus tokį apmokėjimą).

Pristatymo terminai
Žaislas, kurį įsidėjote į krepšelį, gali būti išsiųstas iškart po apmokėjimo per 1-2 d.d. (jei nenurodytas kitas pristatymo terminas), o jei nėra mygtuko “į krepšelį” – teiraukitės dėl pristatymo termino.
Kliento pageidavimu galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.  Prieš pat šventes išsiuntimas gali vėluoti 3-5 d.d.

Atšaukimo teisė
Pagal Lietuvos įstatymus kokybiški žaislai nėra grąžinami, tačiau jei Jums nepatiks mūsų pristatyta prekė, neišpakuotą iš žaislo pakuotės ją galite per dvi dienas išsiųsti registruotu paštu (apie išsiuntimą prašome mus informuoti)  ir Jums 14 d. bėgyje grąžinsime visus sumokėtus už prekę ir pristatymą pinigus.

Atšaukimo teisė negalioja:
prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo užsakytos jo individualiems poreikiams, arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas.

Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.

Klientų aptarnavimo centras

Mob. tel. 867319433

El. paštas: parduotuve@lavi.lt
Apie prekes galite teirautis telefonu darbo dienomis 10-17 val.

© Visos teisės saugomos MB Eo commerce